Fallens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


......

...:Kill or Killed:...

 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Admin team

Credits
Az oldal egy valóban létező bandának a tagjait karöltve egy teljesen fantasy világban, az USA egyik városában játszódik. A képek nagy része google képekről származik. A kinézet, a leírások nagy része és a kódok Ruki alkotásai. Minden más az oldal tulajdonát képezi. A lopást nem toleráljuk!

 

 Ueto Rina

Go down 
SzerzőÜzenet
Rina Ueto

Rina Ueto


Hozzászólások száma : 1
Regisztrált : 2014. Feb. 19.

Ueto Rina Empty
TémanyitásTárgy: Ueto Rina   Ueto Rina I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 7:38 pm





Ueto Rina




karaktered titulusa



Teljes név: Ueto Rina
Becenév: Nekem olyan nincs
Álnév: -
Született: A felhők felett, úgy kétszáz éve
Faj: Angyal
Nem:
Nemi beállítottság: heteroszexuális
Foglalkozás: Védelmező

Avatar alany: Kuroki Meisa
Külső: Átlagos magassággal rendelkezem, hajam hosszú, sötétbarna. Szemeim szintén barnák, jó sötétek, szinte már feketék. Alkatom arányos, pont ott gömbölyödök, ahol kell. Ruhákban nem vagyok válogatós, igazából azt veszem fel, amihez épp kedvem van, de jobban szeretem a visszafogottabb darabokat. Színekben jöhet bármi, bár, a rózsaszínnel meggyűlik a bajom...
Belső: Kedves, megértő jellem vagyok. Mindig pozitívan állok a dolgokhoz. Állandóan azon vagyok, hogy az emberekből a legjobbat hozzam ki, és mindig csak a jót keresem bennük. Meghallgatom mások problémáit, ott segítek, ahol csak tudok. Sokszor szeretek túlzásokba esni, de akkor is addig hajtom magam, amíg nem sikerül mindent tökéletesen elintézni. Talán, kicsit túlzottan is hajt a tenni akarás, ami nem mindig sül el jól, de minden negatívumból pozitívra törekszem. Szeretek beszélni is, bármiről képes vagyok órákig beszélni, talán túl sokat is. Sokszor mentem már az emberek agyára a szómenésem miatt, de azok, akik ezt el tudják viselni, keresik a társaságom.
Tehetség: Hallgatni, énekelni, zenélni
Tehetségtelenség: Hát, nekem is vannak hibáim, mint bárki másnak. Például néha nem tudok lakatot tenni a számra, vagy a volán mögött pánikroham tör rám, főleg, ha valaki más is ül a kocsiban. Nem sokat vezettem, de inkább használom a két lábam, vagy a szárnyaim a közlekedésre.
Célok: Minél több emberen szeretnék segíteni így vagy úgy.

Különleges képességek: csupán angyali mivoltomhoz tartozó képességekkel rendelkezem.
Fegyverek: -
Kedvelt alak: -
Átváltozás: -
Éhség: -
Egyéb: -


Végre elérkezett az idő. Első látogatásom a földön, az emberek közt. Mióta az eszemet tudom, erre vágytam. Mindig figyelemmel kísértem őket. Tanultam a szokásaikat, a beszédstílusukat, hogyha egyszer megadatik nekem, hogy a földre menjek, ne kelljen ott elkezdenem ezeket.
Idegesen vártam, mikor kapom meg az első őrangyali megbízásomat, mikor rendelnek egy ember mellé.

Folyt. köv.

Az ET-k fő bírálója: Takashima Kouyou


Vissza az elejére Go down
 
Ueto Rina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fallens :: Elfogadásra váró ET-k-
Ugrás: